Освітня програма “Фінансові послуги та віртуальні активи”

Гарантом ОП “Фінансові послуги та віртуальні активи” першого (бакалаврського) рівня є Ачкасова Світлана Анатоліївна – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри митної справи і фінансових послуг.

Склад робочої групи:

Тищенко Вікторія Федорівна, завідувач кафедри митної справи і фінансових послуг, доктор економічних наук, професор, член робочої групи.

Внукова Наталія Миколаївна, професор кафедри митної справи і фінансових послуг, доктор економічних наук, член робочої групи.

Смоляк Віктор Анатолійович, доцент кафедри митної справи і фінансових послуг, кандидат економічних наук, член робочої групи.

Шикітка Владислав Дмитрович, здобувач вищої освіти.

Брус Анна Олександрівна, керівник проектів Департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк» в м. Київ.

Рівень вищої освітиПерший (бакалаврський)
Ступінь вищої освітиБакалавр
Галузь знань07 Управління та адміністрування
Освітня програмиФінансові послуги та віртуальні активи
Освітня кваліфікаціяБакалавр фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку за освітньо-професійною програмою «Фінансові послуги та віртуальні активи»

ОП “Фінансові послуги та віртуальні активи” 2023-2024 н.р.

Громадське обговорення ОП 2023-2024 н.р.

Особливістю освітньої програми є орієнтація на чітке усвідомлення здобувачами вищої освіти місця методів тарифного та нетарифного регулювання в митному регулюванні, порядку проведення експертиз при здійсненні митного оформлення товарів, визначення податкових наслідків та ризиків застосування митних режимів.