Відкрита лекція представників Харківської митниці для студентів освітньої програми “Митна справа” та “Митний контроль”

10 листопада 2023 р. відбулась лекція представника Харківської митниці для студентів 3-4 курсів бакалаврського рівня ОП “Митна справа”, магістерського рівня ОП “Митний контроль” ХНЕУ  ім. С. Кузнеця.

Начальник відділу контролю за переміщенням товарів Харківської митниці Олена Володимирівна Баштенко в рамках лекції «Національна транзитна система в контексті інтеграції України до ЄС» розповіла студентам про особливості процедури приєднання України до режиму спільного транзиту (NCTS).

Серед питань, які були поставлені студентами, були питання щодо переваг застосування транзитних спрощень для України, а також впливу страйків перевізників на кордоні на роботу Харківської митниці.

Ця лекція стала одним з важливих кроків у підготовці молодих фахівців до роботи у цій сфері.

Ми щиро вдячні Олені Володимирівні за цікаву та корисну зустріч та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю 🛃 ✈️ 🎓️ 🏆️